.


Všechny chceme být in, co se týče módy. Nejsou k tomu potřeba ani přetékající skříně a hory oblečení, bohatě si vystačíte s pár základními kousky, když víte, na jakou příležitost je zvolit a s čím je zkombinovat. Projděme si, co to obnáší, mít ty správné overaly.
složená trička v obchodě
Univerzálnost především
Ty jsou praktické z mnoha důvodů – ten nejzřejmější je, že se jedná o jeden kus oblečení. Odpadává tak starost s řešením svršku a kalhot, navíc v něm dokonale vynikne ženská postava a to i plnoštíhlá, pokud se zahalí do správného střihu.
1)      Plážový
Z lehoučkého materiálu jako stvořený do parných dnů, které můžete trávit s přáteli u vody, kde fouká vítr. Holá ramena, odkrytá záda a průstřihy jsou velmi vítány! Vzorované kousky ze všech konfekcí s kytičkami, puntíky, proužky a aztéckými vzory, vaše léto prozáří.
džínová látka
2)      Společenský
Nošení overalů dávno prosáklo i do tak společenských událostí jako jsou plesy, svatby a divadla. Proč ne? V dlouhém černém, béžovém, či jiném střízlivém odstínu budete za dámu, navíc vzbudíte zaručeně pozornost. Nutností jsou ovšem podpatky, absence velkého výstřihu a křiklavých barev.
3)      Pyžamo
Overal je na spaní praktický, pohodlný, nevyhrnuje se, ani nikam neslézá, nebudou vás tlačit ani knoflíky, ani šňůrka od kalhot a přitom budete i ve spánku stylová. Naprostou nutností jsou ramínka nebo krátký rukáv

.

4)      Huňatý na zimu
Obleček Minnie Mouse, dinosaura, Mimoně, nebo třeba Scoobyho Dooa, to jsou nejpopulárnější huňaté obří zimní overaly, ve kterých přes plyš a kapuci skoro ani nebudete vidět. Ocení je především dámy obývající staré byty, kde teplota nevyšplhá ani na osmnáct. A pokud by bylo náhodou teplo – horní díl můžete vždycky rozepnout!
5)      Casual do města
Jeden model, který na sebe hodíte pokaždé, když budete spěchat a nebudete mít čas se parádit a stejně v něm budete kočka, byste měla mít v šatníku automaticky. Ať už půjde o džínový, plátěný, elastanový, lehký šifonový nebo lněný, ušetří vám spoustu práce při vymýšlení modelů ve chvíli, kdy nebudete v náladě na nic složitého.

TOP 5 overalů, které potřebujete k životu
5 (100%)2
.