Všechny chceme být in, co se týče módy. Nejsou k tomu potřeba ani přetékající skříně a hory oblečení, bohatě si vystačíte s pár základními kousky, když víte, na jakou příležitost je zvolit a s čím je zkombinovat. Projděme si, co to obnáší, mít ty správné overaly.
složená trička v obchodě
Univerzálnost především
Ty jsou praktické z mnoha důvodů – ten nejzřejmější je, že se jedná o jeden kus oblečení. Odpadává tak starost s řešením svršku a kalhot, navíc v něm dokonale vynikne ženská postava a to i plnoštíhlá, pokud se zahalí do správného střihu.
1) Plážový
Z lehoučkého materiálu jako stvořený do parných dnů, které můžete trávit s přáteli u vody, kde fouká vítr. Holá ramena, odkrytá záda a průstřihy jsou velmi vítány! Vzorované kousky ze všech konfekcí s kytičkami, puntíky, proužky a aztéckými vzory, vaše léto prozáří.
džínová látka
2) Společenský
Nošení overalů dávno prosáklo i do tak společenských událostí jako jsou plesy, svatby a divadla. Proč ne? V dlouhém černém, béžovém, či jiném střízlivém odstínu budete za dámu, navíc vzbudíte zaručeně pozornost. Nutností jsou ovšem podpatky, absence velkého výstřihu a křiklavých barev.
3) Pyžamo
Overal je na spaní praktický, pohodlný, nevyhrnuje se, ani nikam neslézá, nebudou vás tlačit ani knoflíky, ani šňůrka od kalhot a přitom budete i ve spánku stylová. Naprostou nutností jsou ramínka nebo krátký rukáv.

4) Huňatý na zimu
Obleček Minnie Mouse, dinosaura, Mimoně, nebo třeba Scoobyho Dooa, to jsou nejpopulárnější huňaté obří zimní overaly, ve kterých přes plyš a kapuci skoro ani nebudete vidět. Ocení je především dámy obývající staré byty, kde teplota nevyšplhá ani na osmnáct. A pokud by bylo náhodou teplo – horní díl můžete vždycky rozepnout!
5) Casual do města
Jeden model, který na sebe hodíte pokaždé, když budete spěchat a nebudete mít čas se parádit a stejně v něm budete kočka, byste měla mít v šatníku automaticky. Ať už půjde o džínový, plátěný, elastanový, lehký šifonový nebo lněný, ušetří vám spoustu práce při vymýšlení modelů ve chvíli, kdy nebudete v náladě na nic složitého.